1.-kandidater til stortingsvalet 2017 i Senterpartiet

Alle Senterpartiets fylkeslag har avholdt sine nominasjonsmøter til stortingsvalget i 2017 og her er fylkesvis oversikt over alle 1.-kandidatene, med kontaktinfo.

 

 Fylke

 1.-kandidat på stortingsvalglista 2017

 ​Kontaktinfo til 1. kandidaten.

 Østfold

 Ole André Myhrvold

 932 43 566
 ole.andre.myhrvold@trogstad.kommune.no

 Akershus 

 Sigbjørn Gjelsvik 

 911 61 675
 sigbjorn.gjelsvik@stortinget.no

 Oslo

 Aisha Naz Bhatti

 945 32 215

 anb@stortinget.no

 Hedmark

 Trygve Slagsvold Vedum

 trygve-slagsvold.vedum@stortinget.no

 Oppland

 Ivar Odnes

 950 47 024

 ivar.odnes@oppland.org

 Buskerud

 Per Olaf Lundteigen

 915 14 277
 per.lundteigen@stortinget.no

 Vestfold

 Kathrine Kleveland

 928 25 162
 kathrine.kleveland@me.com

 Telemark

 Åslaug Sem-Jacobsen

 920 23 316

 aslaug.sem-jacobsen@notodden.kommune.no

 Aust-Agder

 Gro Anita Mykjåland

 958 21 968

 gam@iveland.kommune.no

 Vest-Agder

 Ole Magne Omdal

 909 28 841​

 firmapost@omomdal.no

 Rogaland

 Geir Pollestad

 40228595

 geir.pollestad@stortinget.no

 Hordaland

 Kjersti Toppe

 402 86 286

 kjersti.toppe@stortinget.no

 Sogn og Fjordane

 Liv Signe Navarsete

 911 79 143

 liv-signe.navarsete@stortinget.no

 Møre og Romsdal

 Jenny Klinge

 907 28 482

 jenny.klinge@stortinget.no

 Sør-Trøndelag

 Heidi Greni

 997 27 987 

 heidi.greni@stortinget.no

 Nord-Trøndelag

​ Marit Arnstad

 

 Marit.Arnstad@stortinget.no

 Nordland

 Willfred Nordlund

 416 22 080

​ willfred.nordlund@nfk.no

 Troms

 Sandra Borch

​ 992 98 867

 snb@sp.no

 Finnmark

 Geir Adelsten Iversen

 91319843 

 adelsten54@gmail.com

 

 

Venn tipset

Din venn er blitt tipset om denne artikkelen.

Tips en venn