Meny
Bli medlem

Kristin Sørheim på topp i Møre og Romsdal

Sist endret: 27.09.2020
Kristin Marie Sørheim fra Tingvoll vart laurdag 22. november valt til fyrstekandidat på Møre og Romsdal Sps liste til fylkestingsvalet 2015. På dei neste plassane vart fylgjande valt: 2. Jan Ove Tryggestad, Stranda, 3. Marit Nerås Krogsæter, Senterungdommen/Haram og 4. Geir Inge Lien, Vestnes.

Her er heile lista slik den vart på nominasjonsmøtet i Senterpartiet i Møre og Romsdal:

1. Kristin Marie Sørheim, Tingvoll

2. Jan Ove Tryggestad, Stranda

3. Marit Nerås Krogsæter, Senterungdommen/Haram

4. Geir Inge Lien, Vestnes

5. Ingunn Oldervik Golmen, Aure

6. Gerda Tolaas, Molde

7. Olav Myklebust, Sande

8. Magnhild Vik, Rauma

9. Ola Rognskog, Halsa

10. Sondre Ormset, Senterungdommen/ Surnadal

11. Ingvild Auflem Vik, Senterungdommen/Sande

12. Odd Jostein Drotninghaug, Sykkylven

13. Tove Henøen, Fræna

14. Kjersti Løge, Molde

15. Lisa Mari Breivik Anderson, Ulstein

16. Peder Hanem Aasprang, Tingvoll

17. Ann-Kristin Sørvik, Averøy

18. Heidi Løklingholm, Aukra

19. Tove Halse Digernes, Ørsta

20. Bernt Venås, Surnadal

21. Torbjørn Rødstøl, Rauma

22. Marius Duestøl, Senterungdommen/Volda

23. Lise Mari Bjerknesli, Senterungdommen/Surnadal

24. Odd Helge Gangstad, Midsund

25. Synnøve Helland, Sunndal

26. Erling Laugsand, Senterungdommen/Averøy

27. Kirsti Landsem, Rindal

28. Arne Sandnes, Norddal

29. Ola Perry Saure, Ørsta

30. Liv Norunn Langeland Runde, Ålesund

31. Trond Malmedal, Fræna

32. Vebjørn Krogsæter, Haram

33. Nils Håvar Øyås, Surnadal

34. Rebecca Christina Riise Bjerknes, Volda

35. Rolf Arne Hamre, Molde

36. Ann Christin Kalvø Giske, Giske

37. Jostein Dalen, Stranda

38. Robert Smenes, Averøy

39. Solveig Linge Stakkestad, Norddal

40. Gert Rietman, Ørskog

41. Roald Gustad, Averøy

42. Modolf Hareide, Skodje

43. Rannveig Eikrem Jensen, Tingvoll

44. Ottar Nerland, Fræna

45. Lars Kristian Øvrebust, Stordal

46. Marte Halvorsen, Halsa

47. Bendik Myrset, Senterungdommen/Molde

48. Terje Garnes Oterhals, Ulstein

49. Kari Petrine Fitje Øverås, Nesset

50. Anette Hoel, Midsund

51. Oddvar Gjerde, Ulstein

52. Ellinor Torsgård Solheim, Rauma

53. Arild Haugen, Rindal