Meny
Bli medlem

Nominasjonskomiteens innstilling er klar!

Sist endret: 27.09.2020 #Hedmark
Nominasjonskomiteen i Hedmark Senterparti har lagt frem sin innstilling til fylkestingslista 2015, nå er resten opp til nominasjonsmøtet den 24. januar!

NR

KANDIDATNAVN

KOMMUNE

REGION

1

Gjestvang, Aasa                                           

 

Stange

Hedemarken

2

Delt

innstilling

Nergård, Arnfinn/Rønning, Dag 

                                  

 

Os

Engerdal

Nord-Østerdal/

Sør-Østerdal

 3

Mehl, Emilie Enger                           

 

Åsnes

Solør-Odal

4

Delt

innstilling

Nergård, Arnfinn/Rønning, Dag

                                              

 

Os

Engerdal

Nord-Østerdal/

Sør-Østerdal

5

Gjestvang, Mari                                            

 

Ringsaker

Hedemarken

6

Woie, Knut Gustav                           

 

Eidskog

Solør-Odal

7

Sandtrøen, Per Martin

           

Tynset

Nord-Østerdal

8

Grøtting, Olov                                              

 

Alvdal

Nord-Østerdal

9

Finden, Ragnhild A.                         

 

Stange

Hedemarken

10

Hyllvang, Lars Erik                          

 

Engerdal

Sør-Østerdal

 11

Lilleåsen, Åse Bjerke                        

 

Grue

Solør-Odal

12

Narud, Ole Gustav

 

Åmot

Sør-Østerdal

13

Sørum, Gunn Jorunn                         

 

Ringsaker

Hedemarken

14

Skramstad, Ivar

 

Hamar

Hedemarken

15

Aashaug, Ragnhild                                       

 

Tolga

Nord-Østerdal

16

Storsnes, Ole Andre

Trysil

Sør-Østerdal

 

17

Hitland, Heidi

Sør-Odal

Solør-Odal

18

Uthus, Arnfinn

           

 

Elverum

Sør-Østerdal

19

Moen, Merete Myhre                                    

 

Tynset

Nord -Østerdal

20

Jon Ola Rogstad

 

Hamar

Hedemarken

21

Haarr, Margrethe                              

 

Kongsvinger

Solør-Odal

 

22

Vingelen, Leif                       

 

Tolga

Nord-Østerdal

 

23

Bjørke, Else                                      

 

Løten

Hedemarken

24

Moen, Even                                      

 

Stor-Elvdal

Sør -Østerdal

25

Korbøl, Hilde Kristin                        

 

Sør-Odal

Solør-Odal

26

Tronsmoen, Stein                              

 

Tynset

Nord-Østerdal

27

Buttingsrud, Anne                            

 

Tolga

Nord-Østerdal

 

28

Hegg, Bernt Roger

                                  

Ringsaker

Hedemarken

29

Grøneng, Kari                       

 

Elverum

Sør-Østerdal

 

30

Bue, Ørjan

 

Åsnes

Solør-Odal

31

Hanestad, Berit                                            

 

Grue

Solør-Odal

32

Kjøllmoen, Kolbjørn                         

 

Folldal

Nord-Østerdal

33

Tønseth, Marte L.

                                  

 

Løten

Hedemarken

34

Granås, Rune

 

Rendalen

Nord-Østerdal

35

Myhrer, Lisbet Irene             

 

Nord-Odal

Solør-Odal

36

Lohn, Bård

Folldal

Nord-Østerdal

 

37

Enger, Bjørg Edith                

 

Trysil

Sør-Østerdal

38

Smedtorp, Tommy

 

Kongsvinger

Solør-Odal

39

Vold, Håkon Erik                             

 

Elverum

Sør-Østerdal