Meny
Bli medlem

Nominasjonskomiteens innstilling: Terje Riis-Johansen på topp av fylkestingslista fylkestingsvalg 2015

Sist endret: 27.09.2020 #Telemark
Nominasjonskomiteen til fylkestingsvalget 2015 vil presentere følgende enstemmige innstilling overfor nominasjonsmøtet i Telemark Senterparti på Sandvin i Bø den 28 april med fylkesordfører Terje Riis-Johansen på topp. Fylkestingslista for Telemark Senterparti fylkestingsvalget 2015 1. Terje Riis-Johansen, Skien 2. Beate Marie Dahl Eide, Seljord 3. Olav Urbø, Tokke 4. Åslaug Sem-Jacobsen, Notodden 5. Malin Aarhus Olsen, Seljord (ungdomskandidat) 6. Heidi Therese Herum, Bamble 7. Knut Jarle Sørdalen, Kragerø 8. Anne-Nora Oma Dahle, Nissedal

Lista  ser slik ut:

 

  1. Terje Riis-Johansen, Skien
  2. Beate Marie Dahl Eide, Seljord
  3. Olav Urbø, Tokke
  4. Åslaug Sem-Jacobsen, Notodden
  5. Malin Aarhus Olsen, Seljord (ungdomskandidat)
  6. Heidi Therese Herum, Bamble
  7. Knut Jarle Sørdalen, Kragerø
  8. Anne-Nora Oma Dahle, Nissedal
  9. Bjørn Nome, Fyresdal
  10. Anja Hjelseth, Nome
  11. Kjell A Sølverød, Siljan
  12. Kristine Grøtting, Porsgrunn
  13. Svein Bakka, Tinn
  14. Arne Ettestad, Drangedal
  15. Anne Grete Evju, Sauherad
  16. Torunn Hovde Kaasa , Hjartdal
  17. Tone Edland, Vinje
  18. Borgar Torbjørn Kaasa, Bø
  19. Halvor Dahle, Nissedal (ungdom)
  20. Torstein Tveito, Kviteseid
  21. Kari-Anne Nordbø , Nissedal
  22. Bibbi Tveito, Vinje
  23. Kjell Sverre Thoresen, Fyresdal
  24. Trond Ballestad, Skien
  25. Jan Thorsen, Nome
  26. Elin Nordbø, Siljan
  27. Torunn Brukåsa Kleiva, Nome
  28. Ken Henry Skeie, Hjartdal
  29. Guro Blessum Libjå, Fyresdal
  30. Cesilie Brask Findal, Skien
  31. Halvor Lurås, Tinn
  32. Tore Buer, Porsgrunn
  33. Aslak Ofte, Vinje
  34. Ole-Arthur Austad, Siljan
  35. Birgit Johanne Olsnes, Tokke
  36. Kjetil  Nyhus, Sauherad
  37. Rigmor Severinsen Rabbe, Tinn
  38. Rønnaug Woxen Thoen, Bø
  39. May Britt Festervold, Fyresdal
  40. Kjetil Hølje Fjalestad, Nissedal
  41. Svein Tore Jønnevald Dale, Skien
  42. Monica Tveitan, Drangedal
  43. Rita Eckbo, Bø
  44. Nils Jul Lindheim, Kragerø
  45. Andreas Kjær, Bamble