Meny
Bli medlem

Senterpartiet med lister i alle 18 Telemarkskommunar!

Sist endret: 27.09.2020 #Telemark
Telemark Senterparti stiller med lister i alle 18 kommunane i Telemark. - Det er bra at partiet gjev veljararane i Telemark høve til på stemme på partiet som vil ta heile Telemark i bruk og bygge samfunnet nedanfrå. Senterpartiet er dette partiet . Vi har flinke toppkandidatar som har ambisjonar på vegne av kommunen sin, og som vil vera samlande ordførarkandidatar i mange kommunar i Telemark! Eg vil vera så ubeskjeden som å seie at Senterpartiet har det sterkaste "ordførarkandidatlaget" av partia i Telemark ved komande kommunevalg, sier fylkesleiar og ordførarkandidat i Nissedal, Anne-Nora Oma Dahle.

Våre toppkandidatar: Kommune-og fylkestingsvalg 2015 - Telemark Senterparti

 

Kragerø: Knut Jarle Sørdalen, knut.j.sordalen@kragero.kommune.no, mobil 99205783

Bamble: Heidi Herum, heidi.herum@bamble.kommune.no, mobil 93879275

Porsgrunn: Kristine Grøtting, annekrisg@hotmail.no, mobil 90094239

Skien: Trond Ballestad, tba@fmte.no, mobil 90621438

Siljan: Kjell A Sølverød, abrsoelv@online.no, mobil 99301899

Nome: Torunn Brukåsa Kleiva, inklei@online.no, mobil 400 19265

Bø: Borgar Torbjørn Kaasa, torbjo-k@online.no. Mobil: 47019130

Sauherad: Per Simon Slettebø, per.simon.slettebo@atskog.no, mobil 91150840

Notodden: Åslaug Sem-Jacobsen, aslaug.sem@nrk.no, mobil 920 23316

Hjartdal: Mathias Kleppen, mathiaskleppen@hotmail.com, mobil 41802838

Tinn: Bjørn Sverre Sæberg Birkeland, bs.birkeland@gmail.com, mobil 91176706

Vinje: Jon Rikard Kleven, kleven@advokatfelland.no, mobil 90970143

Tokke: Jarand Felland, jarand.felland@gmail.com, mobil 97591778

Fyresdal: Kjell Sverre Thoresen, kjell.thoresen@telefiber.no, mobil 97972570

Nissedal: Anne- Nora Oma Dahle, anne-nora.dahle@nissedal.kommune.no, mobil 41317819

Kviteseid: Anne Birgit Sollid, skaregard@morgedal.com, mobil: 47615536

Seljord: Henry Mæland, henry@dyrskun.no, mobil 90861565

Drangedal: Tor Peder Lohne, tplohne@hotmail.com, mobil 41516054

 

Fylkestingslista:

Terje Riis-Johansen, TRJ@t-fk.no, mobil 97563000