Gårder og kulturlandskap på Inderøy. Inderøy kommune. Nord-Trøndelag.
  Foto: © Willy Haraldsen / NTB scanpix

Valgliste

Kandidatnr Navn Bosted Fødselsår
1 Bjørg Sandkjær Bydel Grünerløkka 1972
2 Morten G. Edvardsen Bydel Grünerløkka 1982
3 Nadine Al-Mustafa Bydel Nordre Aker 1993
4 Aleksander Breiby Herseth Bydel Sagene 1996
5 Synne Lerhol Bydel Gamle Oslo 1991
6 Margaret Eide Hillestad Bydel Ullern 1961
7 Syver Zachariassen Bydel St. Hanshaugen 1988
8 Rune Svendsen Bydel Nordre Aker 1961
9 Qaman Kalif Musse Bydel S. Nordstrand 1981
10 Inger Bigum Bydel Stovner 1945
11 Espen Emil Thygesen Bydel Frogner 1990
12 Torbjørn Bergwitz Lauen Bydel Gamle Oslo 1990
13 Arve Omtvedt Berntzen Bydel Alna 1977
14 Tonje Merete Viken Bydel Gamle Oslo 1971
15 Eli Karine Navestad Bydel Ullern 1982
16 Bjørn Alexander Harang Bydel Grünerløkka 1976
17 Ole Andre Karlson Bydel Alna 1979
18 Inger Karin Hjellbakk Arntzen Bydel Nordre Aker 1988
19 Kristian Vårvik Bydel St. Hanshaugen 1951
20 Tina Sjursen Bydel S. Nordstrand 1977
21 Ingvar Botnen Bydel Østensjø 1950
22 Kristin Brenna Bydel S. Nordstrand 1976
23 Aksel Torsnes Mehlum Bydel Grorud 1976
24 Ragnar Kvåle Bydel S. Nordstrand 1960
25 Ingvild Munz Bydel Nordstrand 1995
26 Taufique Rana Bydel Grorud 1981
27 Svein Sundsbø Bydel Nordstrand 1943
28 Ingrid Ailin Strømme Bydel Grünerløkka 1976
29 Harald Høyem Bydel St. Hanshaugen 1989
30 Hanna-Mari Anttila-Kvåle Bydel S. Nordstrand 1963
31 Dag Hovland Bydel Frogner 1948
32 Kurtish Iljazi Bydel Østensjø 1985
33 Morten Lundstein Bydel Nordre Aker 1947
34 Beate Homlong Bydel Vestre Aker 1965
35 Ola Engelien Bydel Nordre Aker 1967
36 Morten Lund Bydel S. Nordstrand 1945
37 Bergljot Holm Årstad Bydel Nordstrand 1936
38 Inger Johanne Nordås Bydel Stovner 1955
39 Sjur Beckmann Bydel Grorud 1958
40 Bjørnar Henrik Bakker Bydel Ullern 1972
41 Eldbjørg Ness Bydel S. Nordstrand 1964
42 Ellen Marie Andersen Bydel Stovner 1947
43 Lars Gjemble Bydel Grünerløkka 1977
44 Karen Følgesvold Bydel Alna 1994
45 Gunnhild Skrøvseth Bydel Grünerløkka 1973
46 Betty Søgård Bydel Nordre Aker 1997
47 Inge Gording Steinsrud Bydel Stovner 1985
48 Trine Hamnvik Bydel Gamle Oslo 1963
49 Jonatan Nordang Paz Bydel Nordstrand 1992
50 Henny Marie Fløystad Bydel Grünerløkka 1989
51 Vebjørn Varlid Bydel Nordre Aker 1990
52 Eirik Bræk Bydel Nordstrand 1973
53 John Andre Fjeldstad Storebø Bydel Sagene 1987
54 Trond Ivar Bækken Bydel Gamle Oslo 1987
55 David Andrew Quist Bydel Sagene 1971
56 Rakel Surlien Bydel Frogner 1944
57 Gustav Foseid Bydel Nordstrand 1975
58 Ane Hansdatter Kismul Bydel Nordstrand 1980
59 Kirsten Engelstad Bydel Nordre Aker 1940
60 Kjell Dahle Bydel St. Hanshaugen 1952
61 Unn Aarrestad Bydel S. Nordstrand 1938
62 Karoline Opsal Marøy Bydel Gamle Oslo 1988
63 Aisha Naz Bhatti Bydel S. Nordstrand 1981