Gårder og kulturlandskap på Inderøy. Inderøy kommune. Nord-Trøndelag.
  Foto: © Willy Haraldsen / NTB scanpix

Valgliste

Kandidatnr Navn Bosted Fødselsår
1 Tomas Iver Hallem Verdal 1975
2 Gunn Iversen Stokke Skaun 1959
3 Ada Johanna Arnstad Stjørdal 1992
4 Rasmus Skålholt Orkdal 1968
5 Randi Dille Namsos 1962
6 Øyvind Arend Hallvig Bentås Trondheim 1987
7 Guri Heggem Røros 1965
8 Steinar Aspli Nærøy 1957
9 Ida Stuberg Inderøy 1981
10 Hallgeir Grøntvedt Ørland 1959
11 Kari Anita Furunes Meråker 1978
12 Ola Husa Risan Oppdal 1994
13 Lillian Hatling Steinkjer 1973
14 Ola T. Heggem Rindal 1952
15 Steinar Bach Lierne 1960
16 Lars Peder Hammerstad Hitra 1965
17 Astrid Jakobsen Osen 1981
18 Ole Herman Sveian Malvik 1974
19 Stian Aleksander Aakre Nærøy 1989
20 Jorid Oliv Jagtøyen Melhus 1971
21 Alf Magnar Reberg Levanger 1964
22 Jarle Martin Gundersen Klæbu 1959
23 Kari Åker Indre Fosen 1974
24 Magnus Wåtland Delbekk Steinkjer 1989
25 Eline Stene Selbu 1999
26 Knut Arne Strømøy Frøya 1957
27 Maren Grøthe Melhus 2001
28 Dorthea Elverum Stjørdal 1996
29 Per Olav Tyldum Overhalla 1964
30 Kristin Melum Eide Bjugn 1965
31 Bjørn Rasmus Skjelstad Verran 1954
32 Mariell Ulla Toven Trondheim 1989
33 Trine Hasvang Vaag Snåsa 1970
34 Geir Arild Espnes Oppdal 1957
35 Steinar Lyngstad Namdalseid 1956
36 Mari Storm Myrmæl Meldal 1996
37 Kristian Martin Fremstad Agdenes 1971
38 Ellinor Marita Jåma Steinkjer 1979
39 Marte Halvorsen Halsa 1975
40 Tone Bårdli Åfjord 1968
41 Vegard Frøseth Fenes Trondheim 1996
42 Marit Voll Verdal 1958
43 Hans Oskar Devik Røyrvik 1969
44 Ingrid Johanne Haarstad Tydal 1960
45 Olav Jørgen Bjørkås Flatanger 1959
46 Siv Kristin Remetun Lånke Rennebu 1978
47 Johan Petter Skogseth Frosta 1964
48 Kristin Floa Leka 1966
49 Jon Stølen Hemne 1958
50 Siri Fossum Midtre Gauldal 1963
51 Espen Lauritzen Vikna 1973
52 Ingri Langaas Mausner Fosnes 1967
53 Jan Birger Werkland Sandmo Roan 1988
54 Per Røsseth Selbu 1956
55 Marianne Brissach Grong 1964
56 Anders Grøtådal Holtålen 1996
57 Elisabet Selås Agdenes 1969
58 Ingrid Elise Hamnes Vangstad Steinkjer 1997
59 Odd Inge Myrvold Namsskogan 1968
60 Laila Iren Veie Bjugn 1968
61 Anders Johan Krokstad Snillfjord 1958
62 Marte Løvik Trondheim 1975
63 Ane Aunøien Moen Midtre Gauldal 1979
64 Bjørnar Buhaug Indre Fosen 1984
65 Hege Nordheim-Viken Høylandet 1969