Meny
Bli medlem

Senterpartiet på fylkestinget

Sist endret: 27.09.2020

Fylkestingsgruppa m/vara for Senterpartiet i Troms og Finnmark 2019-2023 med kontaktinfo

Navn

E-post

Telefon

Anne Toril Eriksen Balto (FYR)

anne.balto@tffk.no

41310027

Karin Eriksen (FYR)

karin.eriksen@tffk.no

41267977

Ivar B Prestbakmo

ivar.b.prestbakmo@tffk.no

90102556

Irene Lange Nordahl

irene.nordahl@outlook.com

97579509

Fred Johnsen

fred.johnsen@tffk.no

45470741

Rikke Håkstad

rhaa@sp.no

45053000

Kurt Wikan

kurt.wikan@ffk.no

90032225

Marlene Bråthen

marlene.berntsen.brathen@tromso.kommune.no

99457475

Jan Martin Rishaug

jmrishaug@gmail.com

jan.martin.rishaug@alta.kommune.no

48272242

Hugo Salamonsen

hugosalamonsen@gmail.com

97772222

Linn Charlotte Nordahl

Linn--nordahl@hotmail.com

95905133

Klemet Klemetsen

klemklem@online.no

99468200

Kurt Michalsen

kumichal@online.no

41553453

Grete Liv Olaussen

greteliv@online.no

41646168

Gunnleif Alfredsen

senjatre@online.no

97960201

Vegard Bangsund

vigrunn@msn.com

93209766

 

Fordeling av komiteer i fylkestinget 2019-2023

Økonomi:
Irene Lange Nordahl, Sørreisa. Nestleder
Vegard Bangsund, Vardø

Utdanning:
Jan Martin Rishaug, Alta. Leder
Linn Charlotte Nordahl, Sørreisa
Hugo Salamonsen, Nordkapp

Samferdsel:
Fred Johnsen, Tana. Leder
Marlene Bråthen, Tromsø
Kurt Michalsen, Skjervøy 

Miljø, plan og næring:
Grete Liv Olaussen, Porsanger
Gunnleif Alfredsen, Senja

Kultur, helse og internasjonalt:
Rikke Håkstad, Bardu
Kurt Wikan, Sør-Varanger
Klemet Klemetsen, Kautokeino 

Ivar B. Prestbakmo er fylkesordfører
Han inngår derfor ikke i en komité, men har mulighet til å møte i samtlige komiteer.