Nær folk i hele Norge!

Senterpartiet i Viken

Ledelse

Senterpartiet har gått sammed med, AP, SV og MDG om å styre Viken de neste fire åra.
Under finner du den politiske plattformen fylkesrådet styres etter.

Plattform 2019-2023 - bokmål

Plattform 2019-2023 - nynorsk

 

Annen politikk i Senterpartiet i Viken

Fylkesprogram 2019-2023 - bokmål

Fylkesprogram 2019-2023 - nynorsk

Nei til Viken

Fylkesbrosjyre Buskerud 

Fylkesbrosjyre Østfold

Fylkesbrosjyre Akershus 

Våre folk:

  FYLKESTINGSREPRESENTANTER  
Fylkestingsrepresentant Brita Skallerud britas@viken.no
Fylkestingsrepresentant Magnus Weggesrud magnusw@viken.no
Fylkestingsrepresentant Annette Lindahl Raakil annetter@viken.no
Fylkestingsrepresentant Eli Hovd Prestegården elip@viken.no
Fylkestingsrepresentant Ole Kristian Kaurstad oleka@viken.no
Fylkestingsrepresentant Elisabeth Strengen Gundersen elisabethg@viken.no
Fylkestingsrepresentant Anne Katrine Grimsrud annegr@viken.no
Fylkestingsrepresentant Dagfinn Sundsbø dagfinns@viken.no
Fylkestingsrepresentant Håkon Lofthus Tolsby hakont@viken.no
Fylkestingsrepresentant Elisabeth Bakke elisabeba@viken.no
Fylkestingsrepresentant Hans-Petter Aasen hanspettea@viken.no
Fylkestingsrepresentant Anders Eidsvaag Graven andersgra@viken.no
  GRUPPESTYRET  
Gruppeleder Brita Skallerud britas@viken.no
Nestleder Magnus Weggesrud magnusw@viken.no
Gruppestyremedlem Annette Lindahl Raakil annetter@viken.no
Gruppesekretær Syver Zachariassen sza@sp.no
  FYLKESRÅD  
Fylkesråd Anne Beathe Kristiansen Tvinnereim annet@viken.no
Fylkesråd Olav Skinnes olavs@viken.no
Fylkesråd Johan Edvard Grimstad johang@viken.no 

Aktuelt i Viken

07.september 2019
Generasjonen som bygde ned landet?

Generasjonen som bygde ned landet?

Vår generasjon kan gå inn i historiebøkene som den som rev ned det tidligere generasjoner bygde opp, skriver Anne Beathe Tvinnereim.