Meny
Bli medlem

Nominasjonsmøte i Nordland Senterparti

Sist endret: 27.09.2020 #Nordland

Fredag 23. november er det Nominasjonsmøte i Nordland Senterparti.

 Møtet er lagt til Radisson Blu hotell og starter klokka 18:00.

Delegater som representerer lokallagene må melde seg på til Fylkessekretæren på e-post: [email protected] eller [email protected] 

Forslagslista fra nominasjonskomitéen ser slik ut:

 

Etternavn

Fornavn

Kommune

 

Nr.

Født

Region

1

Eggesvik

Svein

Gildeskål

1964

Sør-Salten

2

Bøkestad Andreassen

Kari Anne

Vevelstad

1973

Sør-Helgeland

3

Jenssen

Kurt

Hadsel

1955

Vesterålen

4

Haugan Schei

Kim                      NSUL

Hattfjelldal

1990

Midt-Helgeland

5

Sande

Monika

Beiarn

1966

Sør-Salten

6

Hundåla

Berit

Vefsn

1959

Midt-Helgeland

7

Nilsen

Svein

Evenes

1960

Ofoten

8

Engseth

Sindre                   NSUL

Rødøy

1989

Sør-Salten

9

Kristoffersen

Britt

Hamarøy

1981

Nord-Salten

10

Nordstrand

Tone

Vestvågøy

1961

Lofoten

11

Andreassen

Odd Arne

Andøy

1962

Vesterålen

12

Rønning

Karl Hans

Rana

1958

Nord-Helgeland

13

Rølvåg

Michael

Narvik

1967

Ofoten

14

Bang

Anette                  NSUL

Meløy

2000

Sør-Salten

15

Mortensen

Ove

Vega

1960

Sør-Helgeland

16

Nilsen

Aina                      NSUL

Hadsel

1995

Vesterålen

17

Schrøder

Asle

Steigen

1955

Nord-Salten

18

Teigen

Iren Beate

Lurøy

1980

Nord-Helgeland

19

Lie

Harald

Hattfjelldal

1971

Midt-Helgeland

20

Bentzen

Bent J.                  NSUL

Hadsel

1991

Vesterålen

21

Rasmussen

Lillian

Moskenes

1957

Lofoten

22

Dahle

Marthe                 NSUL

Sømna

2000

Sør-Helgeland

23

Dahle

Wanja

Ballangen

1955

Ofoten

24

Iversen

Stein

Flakstad

1957

Lofoten

25

Pettersen

Lill

Andøy

1971

Vesterålen

26

Andersen

Jim Helge

Meløy

1966

Sør-Salten

27

Fiplingdal

Jan Otto

Grane

1960

Midt-Helgeland

28

Lillerødvann

Hilde

Rana

1976

Nord-Helgeland

29

Laxaa

Øystein

Steigen

1967

Nord-Salten

30

Fagervik

Trine

Leirfjord

1983

Midt-Helgeland

31

Hamnes

Skjalg                     NSUL

Evenes

1993

Ofoten

32

Brønmo

Dag Christer

Bindal

1975

Sør-Helgeland

33

Moen

Margith E.

Sømna

1955

Sør-Helgeland

34

Bentzen

Nina

Lurøy

1984

Nord-Helgeland

35

Nesje

Jan Ivar

Vestvågøy

1970

Lofoten

36

Strand

Are

Hamarøy

1968

Nord-Salten

37

Jektvik

Trude

Alstahaug

1966

Midt-Helgeland

38

Fæster

Jon Inge                NSUL

Øksnes

1989

Vesterålen

39

Møllersen

Svein

Bodø

1957

Sør-Salten

40

Hansen Spjelkavik

Asle

Ballangen

1968

Ofoten

41

Trælnes

Liv Kristin

Brønnøy

1977

Sør-Helgeland

42

Mikalsen Brox

Mari

Dønna

1967

Midt-Helgeland

43

Olsen

Hilde Wågan

Sømna

1984

Sør-Helgeland

44

Smeplass

Ola

Bodø

1962

Sør-Salten

45

Skreslett

Christer

Hemnes

1976

Nord-Helgeland

46

Johnsen

Frank

Vågan

1961

Lofoten

47

Arntzen

Per Kristian

Ballangen

1949

Ofoten

48

Falch

Heidi

Sørfold

1965

Nord-Salten

49

Jørgensen

Rune

Beiarn

1970

Sør-Salten

50

Lauritsen

Gerd Anne

Nesna

1962

Nord-Helgeland

51

Dahl

Jim Georg

Herøy

1956

Midt-Helgeland

52

Pedersen

Signe                      NSUL

Bodø      

1989

Sør-Salten

 

 

 

 

 

 

 

Denne artikkelen ble først publisert 06.11.2018